Bakırköy Halı Yıkama - Osmaniye Kartaltepe Ataköy Zuhuratbaba 

Bakırköy Halı Yıkama - Osmaniye Kartaltepe Ataköy Zuhuratbaba


2018-09-02 / Zeytinburnu Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama, yeni sistem yıkama tesisi ve yenilikçi hizmet anlayışı ile siz değerli Bakırköylü müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek adına hem kendini yenileyerek hem de yıkama sistemlerini modern teknoloji ile harmanlayarak; Bakırköy halı yıkama adı ile sektörde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır. Siz de Bakırköy'de en iyi halı yıkama fabrikası ile tanışmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız 0534 898 3232 - 0212 475 4562

Bakırköy halı yıkama

Bakırköy halı yıkama fabrikamızdaki kadromuzda yer alan uzman personelimiz profesyonel denetleyicilerimiz,teknolojik ekipman ve kaliteli malzemelerimizle, sizlerin ve sevdiklerinizin daha temiz daha hijyenik ortamlarda yer alması için haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bakırköy halı yıkama firmaları arasında ilk tercih edilen firmamızda en iyi halı yıkama Bakırköy ve civarından en iyi halı yıkama fiyatları ile sunulmaktadır.

Bakırköy halı yıkama fabrikası hizmetleri arasında; halı yıkama, antik halı yıkama, yorgan-battaniye yıkama, koltuk yıkama ve stor-zebra perde yıkama gibi temizlik hizmetleri yer almaktadır. Halı yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınız Bakırköy halı yıkama fabrikamızda tam otamatik makinelerde anti-bakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılarak %100 garantili olarak yıkanmaktadır. Bakırköy'de en iyi halı yıkama firması olarak gayemiz; siz kıymetli ev hanımlarına en iyi ve en profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti sunmaktır. Bakırköy halı yıkama tavsiye denildiğinde en çok tercih ve tavsiye edilen firma olarak bu anlamda biliyoruz ki; müşterilerimizin halılarınızı ne kadar temiz yıkarsak, bu bize Bakırköy halı yıkama tavsiye anlamında daha fazla geri dönüş sağlayacaktır. Bakırköy halı yıkama fabrikası olarak biz de daima birinci sınıf makine parkuru ile donatılan fabrikamızda müşterilerimizin halısını ilk günkü temizliğe kavuşturup ilk günkü hali ile kapısına kadar ücretsiz servisimizle teslim etmekteyiz.

Bakırköy halı yıkama aşamalarımız ve işlemlerimiz şu şekildedir:

HALI YIKAMA TALEBİ: Bakırköy halı yıkama müşteri hizmetlerimizi aradığınızda ekranımızda çıkan telefon numaranız müşteri numaranızdır ve daha önce bizimle çalışmışsanız sistemimizde kayıtlısınızdır. Yıkama talebiniz müşteri temsilcimiz tarafından kayda alınır ve adresiniz servis personelimize sistem tarafından yollanır.

HALI TESLİM ALMA: Halılarınız Bakırköy halı yıkama firması servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınır ve fişin altı hem müşteri hem servis elemanı tarafından imzalanır.

HALI AYRIŞTIRMA: Bakırköy halı yıkama fabrikamıza gelen halılar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılır.

HALI TOZ ALMA: Halılarınız özel olarak tasarlanmış makinemizle hem dövülüp hem fırçalanıp halı rulo olurken vakumlanırken toz ve yabancı maddelerden arındırılır. Bakırköy ilçesinde bu makine sadece Bakırköy halı yıkama firmamızda bulunmaktadır.

HALI ISLATMA: Bu aşama firmamız tarafından geliştirilen özel havuzumuzda gerçekleştirilmektedir. Bu işlem halının tozu alınmasının ardından yapılmaktadır.

HALI YIKAMA: Makine girişinde ıslanan halı bant üzerinde ilerler fırçalama ünitelerinin altına gelen halı üzerine fırçalama üniteleri temas ederek fırçalar. Bu fırçalama ünitelerine deterjan ve leke sökücü kimyasallar fırçalama anında bilgisayar kontrolü ile verilir. Makinemizde halıların kirli suyunu diğer bir halıya karıştırmadan yıkama özelliği vardır. Halınıza başka bir halının kirli suyu karışmaz. Makine parkurumuz son sistem tam otomatik halı yıkama makineleri ile donatılmıştır.

HALI DURULAMA: Makinemizde durulama iki aşamada gerçekleştirilir. Fırçalama üniteleri altından geçen halı bant üzerinde ilerlemeye devam ederek ikinci sıra fırçalama üniteleri altında duru su ile fırçalanır. Bu fırçalama halı üzerindeki deterjan yoğunluğu azaltılır. Fırçalama üniteleri altından çıkan halı bir merdane altından geçer bu geçiş anında sıkılan halı üzerindeki deterjan merdanenin diğer tarafında kalır. Halı ikinci ve son durulama için durulama jetleri altından geçer ve burada basınçlı su ile son durulama yapılır. Bu teknikle en iyi ve en kaliteli durulama yapılmış olur. Bu teknikle durulama yapan bir başka makine yoktur. Makine çıkışında halıların kalite kontrolü yapılır temizlenmemiş olan halılar yeniden sistemin başına gönderilmek üzere ayrılır.

HALI SIKMA: Kalite kontrolden geçen halılar sarılmış halde makineden çıkar ve sıkma makinesine atılır. Sıkma makinesi döndüğünde makine içinde açılan halı kazanın iç yüzeyine sarılarak kazanla birlikte döner. Merkezkaç kuvveti etkisiyle üzerindeki suyu atılan halı %95 kurumuş olarak makineden alınır. Büyükçe bir masa üzerine açılan halılar leke kontrolünden geçirilir. (bazı lekeler halı kuruduğunda görünür o yüzden sıkma sonrası yeniden kontrol yapılır.) Kusurlu bulunanlar yeniden sistemin başına gönderilir.

HALI KURUTMA: Bakırköy halı yıkama fabrikamızda halılar özel halı kurutma odalarında kurutulur. Bilindiği üzere bazı mayk ve bakteriler sadece güneş ışığında ölüyor. Bu sebeple halıların güneş ışığında kurutulma zorunluluğu vardır. Fabrikamızda oluşturulan kurutma alanının üzeri güneş ışığını geçiren malzeme ile kapatılmıştır. Bu sayede halılarınız hem kapalı ortam güvencesiyle toz topraktan uzak hem de güneş ışığı alarak kurutulur. Günümüzde bazı halı yıkama fabrikaları halıları toz ve topraktan korumak adına tamamen kapalı alanlarda kuruttukları, bazılarının da güneş ışığı alabilmek adına kaldırım üzerinde asfalt veya yol kenarında ya ada zeminine mıcır dökülmüş oto yıkama alanlarında duvar veya bahçe çitleri üzerine atarak gelişi güzel kurutma yaptıkları görülmektedir. Tüm bu kurutma teknikleri sağlıksız olup halınıza zarar vermektedir.

HALI SÜPÜRME: Kurutma askılarından halılar yıkama esnasında üzerinde oluşan tüyü alınmak üzere özel olarak tasarlanmış makinemizde fırçalanarak süpürülür vakumlanarak üzerindeki tozu alınır. Bu aşamada halıların son kontrolleri yapılır kusurlu görülen halılar tekrar yıkamaya gönderilir. Bakırköy'de bu süpürme makinesine sahip bir başka Bakırköy halı yıkama yeri ya da herhangi bir halı yıkama fabrikası bulunmamaktadır.

HALI PAKETLEME: Süpürülen halılara parfüm sıkılır ve paketlenir ve size telefon edilerek onayınız alındıktan sonra adresinize teslim edilmek üzere servise çıkmaya hazırdır.

DİĞER HİZMETLERİMİZ:

HALI TAMİRİ VE OVERLOK

Saçakları yıpranmış değerli (el) halılarınızın saçakları itina ile orijinali gibi yapılır. Bütün işlemler el ile yapılmaktadır. Halınızın hiç bir şekilde orijinalliğinde bir değişme olmayacağı gibi aksine yeni alınmış gibi olur. Halı yıkama işlemi için Bakırköy halı yıkama fabrikamıza gelen halınız, halı yıkama işlemi bittikten sonra overlok işlemine alınır. Halı overloğu halının mevcut renklerine uyum sağlıyacak şekilde çift kat iplikten yapılır. Saçaklı halınızdan memnun değilseniz saçakları kesilip yerine halı overlok yapılır. Bu işlemlerin hepsini halı yıkama işleminden sonra yapılmaktadır.

STOR PERDE YIKAMA

Evlerimizin vazgeçilmez aksesuarı stor ve zebra perdeleriniz Bakırköy halı yıkama ücretsiz servis ekiplerimiz tarafından yerinden sökülüp yıkama merkezimize getirilir. Yıkama merkezimize gelen perdenizin tüm yıkama ve temizleme işlemleri yapıldıktan sonra tekrar servis ekiplerimiz tarafından belirtilen gün ve saatte yerine monte edilir.

BATTANİYE-YORGAN YIKAMA

Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi çamaşır Makinaları yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Diğer Bakırköy halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların yıkama işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. İstanbul Avrupa yakası halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen firmamız Bakırköy osmaniye halı yıkama, Bakırköy Kartaltepe halı yıkama, ve Bakırköy'ün tüm mahallelerinde Bakırköy profesyonel halı yıkama, hizmeti sunmaktadır.

BAKIRKÖY HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİMİZ:

 • Ataköy 1. Kısım halı yıkama
 • Ataköy 2-5-6. Kısım halı yıkama
 • Ataköy 3-4-11. Kısım halı yıkama
 • Ataköy 7-8-9-10. Kısım halı yıkama
 • Basınköy halı yıkama
 • Cevizlik halı yıkama
 • Kartaltepe halı yıkama
 • Osmaniye halı yıkama
 • Sakızağacı halı yıkama
 • Şenlikköy halı yıkama
 • Yenimahalle halı yıkama
 • Yeşilköy halı yıkama
 • Yeşilyurt halı yıkama
 • Zeytinlik halı yıkama
 • Zuhuratbaba halı yıkama

Bakırköy halı yıkama müşteri hizmetleri telefon numaralarımız: 0534 898 3232 - 0212 475 4562


© 2019 Zeytinburnu Halı Yıkama. Tüm Hakları Saklıdır.

Zeytinburnu Halı Yıkama Fabrikası