0 212 475 45 62
Anasayfa / Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama ile halıları yıkatmak artık çok kolay. Halı yıkama; çok ince bir iş olmasına karşın temizliğin de aynasıdır. Hem zaman hem de emek tasarrufu için halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet bölgesi dahilinde en çok tavsiye edilen Bahçelievler halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz. Seçiminizden sonra deyim yerindeyse ‘yüzü gözü açılmış, gülen halılar’ ile farkı yaşayacaksınız. Ev hanımları için büyük rahatlama ve halılarının temizliği ile lüksü yaşamak şimdi çok kolay.

Bahçelievler Halı Yıkama Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

Profesyonel ekipman ve deneyimli ve uzman personellerimizle halı yıkama işlerinizi titizlikle yapıyoruz. Kullanılan kaliteli deterjan, özel solüsyonlar, halı şampuanları ve ekipman sayesinde güvenle yıkanan halılar lekelerden arınmış, ilk günkü temizlik ve parlaklığında siz değerli müşterilerilerimize iade ediyoruz. Evlerde yapıldığında çok emek gerektiren halı yıkama işi Bahçelievler Halı Yıkama fabrikasında hızlı ve aşamalı bir şekilde ayrıntılı olarak yapılmakta ve evlerinize teslim edilmektedir.

Evin nadide ancak en çok kullanılıp kirlenen eşyaları olan halıların itina ile tertemiz kullanılabilecek duruma gelmesi çetin yıkama şartları gerekiyor. Peki bu şartlar nedir ve halı, kilim gibi yıkanması zor eşyalar hangi aşamalardan geçerek yıkanmaktadır.

Öncelikle vakumlanarak tozlarından arınan halılarda leke ve kir yoğunluğu tespiti yapılmaktadır. Sonrasında halıda bulunan lekeler için kullanılan özel solüsyonlar ilgili yerlere uygulanır. Ardından, halınızı ilk su yıkaması ile fabrikamızda kullandığımız son model makinelerde özel şampuanlarla köpürtülerek bir süre bekletiyoruz. Böylelikle ilk durulama halinde halı ve kilimler kaba kir ve lekelerinden hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Tabii ki halı yıkama işlemi bununla bitmez.

İstanbul Bahçelievler Halı Temizleme İle Halınız Daha Geç Kirlensin

Sonraki aşama artık asıl yıkamadır. Bol deterjan ve saçakların bembeyaz çıkmasını sağlayacak özel karışım solüsyon ile uzun süre yıkanacaktır. Ardından gelen durulama işlemi ile birlikte halılar kurutma bölümün alınmaktadır. Ancak halı yıkamada buradaki asıl farkı gösteren ütüsüdür. Titiz bir çalışma ile ayrıntılı olarak saçaklarına varıncaya dek ütülenen halılar ilk günkü duru ve tertemiz görümüne kavuşur. Nihayetinde paketleme ve etiketleme sonrasında halı ve kilimler gururla teslimata hazırdır. Hava şartları, uygun yer, zaman gibi zorlukları ev ortamında aşmak halı yıkama için bunca malzeme ve emek gerçekten çok külfetli olacaktır. Halı yıkama, halının ihtiyacına göre gerekenleri sırasıyla ve anti bakteriyel malzemelerle gerçekleştirmektedir. Ayrıca Aktez Halı Yıkama güvencesi ile Bahçelievler’deki servis bölgelerimiz aşağıda yer almaktadır.

Bahçelievler Servis Bölgelerimiz

İstanbul Bakırköy halı yıkama firmaları içinde en iyisi olan Bahçelievler halı yıkama şimdi de Instagram‘da.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62