0 212 475 45 62
Anasayfa / Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama, yeni sistem yıkama tesisi ve yenilikçi hizmet anlayışı ile siz değerli Bakırköylü müşterilerine daha kaliteli hizmet sağlamak adına hem kendini yenileyerek hem de yıkama sistemlerini modern teknoloji ile harmanlayarak Bakırköy halı yıkama adı ile sektörde müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmanın gururunu yaşamaktadır. Siz de Bakırköy’de en iyi halı yıkama fabrikası ile tanışmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız 0534 898 32320212 475 4562

Bakırköy’de Halı Yıkama

İstanbul Bakırköy halı yıkama fabrikamızdaki kadromuzda yer alan uzman personelimiz profesyonel denetleyicilerimiz,teknolojik ekipman ve kaliteli malzemelerimizle; sizlerin ve sevdiklerinizin daha temiz daha hijyenik ortamlarda yer alması için haftanın yedi gün yirmi dört saati kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bakırköy halı yıkama firmaları arasında ilk tercih edilen firmamızda en iyi halı yıkama Bakırköy ve civarından en iyi halı yıkama fiyatları ile sunulmaktadır.

Bakırköy Halı Yıkama Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy’de Ücretsiz Servis

Aktez Halı Yıkama hizmetleri arasında halı yıkama, antik halı yıkama, yorgan-battaniye, koltuk, stor-zebra perde yıkama yer almaktadır. Halı yıkama konusunda uzman kadrosu ile halılarınız Bakırköy halı yıkama fabrikamızda tam otamatik makinelerde anti-bakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılarak %100 garantili olarak yıkanmaktadır.

Bakırköy’de en iyi halı yıkama firması olarak gayemiz; siz kıymetli ev hanımlarına en iyi ve en profesyonel bir şekilde halı yıkama hizmeti sunmaktır. Bakırköy halı yıkama tavsiye denildiğinde en çok tercih ve tavsiye edilen firma olarak bu anlamda biliyoruz ki; müşterilerimizin halılarınızı ne kadar temiz yıkarsak, bu bize Bakırköy halı yıkama tavsiye anlamında daha fazla geri dönüş sağlayacaktır. Aktez Bakırköy Halı Yıkama fabrikası olarak biz de daima birinci sınıf makine parkuru ile donatılan fabrikamızda müşterilerimizin halısını ilk günkü temizliğe kavuşturup ilk günkü hali ile kapısına kadar ücretsiz servisimizle teslim etmekteyiz.

Bakırköy Halı Yıkama Temizlik Aşamaları

HALI YIKAMA TALEBİ: Bakırköy halı yıkama müşteri hizmetlerimizi aradığınızda ekranımızda çıkan telefon numaranız müşteri numaranızdır ve daha önce bizimle çalışmışsanız sistemimizde kayıtlısınızdır. Yıkama talebiniz müşteri temsilcimiz tarafından kayda alınmaktadır. Ardından, adresiniz servis personelimize sistem tarafından yollanmaktadır.

TESLİM ALMA: Halılarınız Bakırköy halı yıkama firması servis elemanlarımız tarafından fiş karşılığı teslim alınarak, fişin altı hem müşteri hem servis elemanı tarafından imzalanmaktadır.

HALI AYRIŞTIRMA: Fabrikamıza gelen halılar farklı tekniklerle yıkanacağı için cinslerine ve kirlilik derecelerine göre ayrılmaktadır.

HALI TOZ ALMA: Halılarınız özel olarak tasarlanan makinemizle hem dövülüp hem fırçalanıp halı rulo olurken vakumlanırken toz ve yabancı maddelerden arındırılmaktadır. Bakırköy ilçesinde bu makine sadece firmamızda bulunmaktadır.

HALI ISLATMA: Bu aşama Bakırköy halı yıkama firmamız tarafından geliştirilen özel havuzumuzda gerçekleştirilmektedir. Bu işlem halının tozu alınmasının ardından yapılmaktadır.

HALI YIKAMA: Makine girişinde ıslanan halı bant üzerinde ilerler fırçalama ünitelerinin altına gelen halı üzerine fırçalama üniteleri temas ederek fırçalar. Bu fırçalama ünitelerine deterjan ve leke sökücü kimyasallar fırçalama anında bilgisayar kontrolü ile verilmektedir. Makinemizde halıların kirli suyunu diğer bir halıya karıştırmadan yıkama özelliği vardır. Halınıza başka bir halının kirli suyu karışmaz. Makine parkurumuz son sistem tam otomatik halı yıkama makineleri ile donatılmıştır.

Halı Durulama Aşaması

HALI DURULAMA: Makinemizde durulama iki aşamada gerçekleşir. Fırçalama üniteleri altından geçen halı bant üzerinde ilerlemeye devam ederek ikinci sıra fırçalama üniteleri altında duru su ile fırçalama işlemine geçer. Bu fırçalama halı üzerindeki deterjan yoğunluğunu azaltır. Fırçalama üniteleri altından çıkan halı bir merdane altından geçer bu geçiş anında sıkılan halı üzerindeki deterjan merdanenin diğer tarafında kalır. Halı ikinci ve son durulama için durulama jetleri altından geçer ve burada basınçlı su ile son durulama uygulanır. Bu teknikle en iyi ve en kaliteli durulama sağlanmaktadır. Bu teknikle durulama yapan bir başka makine yoktur. Makine çıkışında halıların kalite kontrolü yapılmaktadır. Daha sonra temizlenmeyen halılar yeniden sistemin başına gönderilmektedir.

HALI SIKMA: Kalite kontrolden geçen halılar sarılı halde makineden çıkar ve sıkma makinesine atılmaktadır. Sıkma makinesi döndüğünde makine içinde açılan halı kazanın iç yüzeyine sarılarak kazanla birlikte döner. Merkezkaç kuvveti etkisiyle üzerindeki suyu atılan halı %95 kurumuş olarak makineden alınır. Büyükçe bir masa üzerine serdiğimiz halıları leke kontrolünden geçiriyoruz. Ancak bazı lekeler halı kuruduğu zaman belli olur bu nedenle sıkma sonrası yeniden leke kontrolü yapıyoruz. Kusurlu bulduğumuz halıları yeniden sistemin başına gönderiyoruz.

Hızlı Kuruma Süresi

HALI KURUTMA: Fabrikamızda halılar özel halı kurutma odalarında kurutulmaktadır. Bilindiği üzere bazı mayt ve bakteriler sadece güneş ışığında ölüyor. Bu sebeple halıların güneş ışığında kurutulma zorunluluğu vardır. Bakırköy halı yıkama fabrikamızdaki kurutma alanının üzeri güneş ışığını geçiren malzeme ile kapatılmıştır. Bu sayede halılarınız hem kapalı ortam güvencesiyle toz topraktan uzak olur; hem de güneş ışığını renklerine zarar gelmeden alarak kurur. Günümüzde bazı halı yıkama fabrikaları halıları toz ve topraktan korumak adına tamamen kapalı alanlarda kuruttukları, bazılarının da güneş ışığı almak adına kaldırım üzerinde asfalt veya yol kenarında ya da zeminine mıcır dökülmüş oto yıkama alanlarında duvar veya bahçe çitleri üzerine atarak gelişi güzel kurutma yapar. Tüm bu kurutma teknikleri sağlıksız olup halınıza zarar vermektedir.

HALI SÜPÜRME: Kurutma askılarından halılar yıkama esnasında üzerinde oluşan tüyü almak üzere özel makinemizde fırçalayarak süpürüyoruz. Ardından vakumlayarak üzerindeki tozu alıyoruz. Aynı zamanda bu aşamada halıların son kontrolleri yapıp kusuru varsa tekrar yıkamaya geçiyoruz. Bakırköy’de bu süpürme makinesine sahip bir başka halı yıkama fabrikası bulunmamaktadır.

HALI PAKETLEME: Süpürme işleminden sonra halılara parfüm sıkıp ve paketliyoruz. Ardından size telefon ederek onayınızı alıp, adresinize teslim etmek üzere hazır hale getiriyoruz.

HALI TAMİRİ VE OVERLOK

Saçakları bozuk olan değerli (el) halılarınızın saçaklarını itina ile orijinal haline çeviriyoruz. Bütün işlemleri el ile gerçekleştiriyoruz. Halınızın hiçbir şekilde orijinalliğinde bir değişme olmayacağı gibi aksine yeni almış gibi olur. Halı yıkama fabrikamıza gelen halınızı yıkama işleminin ardından overlok bölümüne alıyoruz. Ardından, halı overloğunu mevcut renklerine uyum sağlayacak şekilde çift kat iplikten yapıyoruz. Saçaklı halınızdan memnun değilseniz saçakları kesip yerine overlok yapıyoruz. Bu işlemlerin hepsini halı yıkama işleminden sonra yapılmaktadır.

BAKIRKÖY STOR PERDE YIKAMA

Evlerin olmazsa olmaz aksesuarı stor ve zebra perdelerinizi ilk günkü gibi temizliyoruz. Üstelik Bakırköy halı yıkama ücretsiz servis ekiplerimiz yerinden söküp yıkama merkezimize getirir. Yıkama merkezimize gelen perdenizin tüm yıkama ve temizleme işlemleri gerçekleşir. Ardından tekrar servis ekiplerimiz belirttiğiniz gün ve saatte yerine monte eder.

BAKIRKÖY BATTANİYE YORGAN YIKAMA

Evlerinizde kullandığınız battaniyelerinizi evlerinizden alıyoruz. Daha sonra, önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz. Bununla birlikte var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi çamaşır makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri muhafaza altına alıyoruz. Toz, toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kurutuyoruz. Ardından nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak adresinize teslim ediyoruz.

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da önemlidir. Üstelik diğer Bakırköy halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Ayrıca yorganların yıkama işlemine başlamadan önce varsa zor lekeler için uygulama yapıyoruz. Bununla birlikte renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanıyoruz.

Daha sonra makinelere geçerek yıkama işlemi gerçekleşir. Aynı zamanda, yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Ayrıca İstanbul Avrupa yakası halı yıkama fabrikaları arasında en çok tercih edilen Aktez Halı Yıkama firmamız Zeytinburnu halı yıkama, Bakırköy halı yıkama Osmaniye halı yıkama, Bakırköy Kartaltepe halı yıkama ücretsiz servisleri ile Zeytinburnu ve Bakırköy’ün tüm mahallelerinde profesyonel halı yıkama, hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 

Bakırköy halı yıkama müşteri hizmetleri telefon: 0534 898 32 320212 475 45 62

Bizi Twitter‘da da takip edin!

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62