0 212 475 45 62
Anasayfa / Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama ile halıları yıkatmak artık çok kolay. Halı yıkama, çok ince bir iş olmasına karşın temizliğin de aynasıdır. Hem zaman hem de emek tasarrufu için halı yıkama fabrikamızı tercih edebilirsiniz. Hizmet bölgesi dahilinde en çok tavsiye edilen Sarıyer halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz. Seçiminizden sonra deyim yerindeyse yüzü gözü açılan, gülen halılar ile farkı yaşayacaksınız. Ev hanımları için büyük rahatlama ve halılarının temizliği ile lüksü yaşamak şimdi çok kolay.

Sarıyer Halı Yıkama Sarıyer Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama Halınızı Nasıl Yıkıyor?

Profesyonel ekipman ve deneyimli ve uzman personellerimizle halı yıkama işlerinizi titizlikle yapıyoruz. Kullandığımız kaliteli deterjan, özel solüsyonlar, halı şampuanları ve ekipman sayesinde güvenle yıkanan halıları lekelerden arınarak, ilk günkü temizlik ve parlaklığında müşterilerimize iade ediyoruz. Evlerde yapıldığında çok emek gerektiren halı yıkama işi Sarıyer Halı Yıkama fabrikasında hızlı ve aşamalı bir şekilde ayrıntılı olarak yapılmakta ve evlerinize teslim edilmektedir.

Evin nadide ancak en çok kullandığımız ve kirlenen eşyaları olan halıları, itina ile tertemiz kullanabileceğimiz duruma gelmesi çetin yıkama şartları gerekmektedir. Peki bu şartlar nedir ve halı, kilim gibi yıkanması zor eşyalar hangi aşamalardan geçerek yıkanmaktadır.

Öncelikle vakumlanarak tozlarından arınan halılarda leke ve kir yoğunluğu tespiti yapılmaktadır. Sonrasında halıda bulunan lekeler için kullanılan özel solüsyonlar ilgili yerlere uygulanır. Bundan sonra halınızı ilk su yıkaması ile fabrikamızda kullandığımız son model makineler içerisinde halı şampuanları ile köpürtülerek belli bir süre bekletiyoruz. Böylelikle ilk durulama halinde halı ve kilimler kaba kir ve lekelerinden hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Tabii ki halı yıkama işlemi bununla bitmez.

Halınız Daha Geç Kirlensin

Sonraki aşama artık asıl yıkamadır. Bol deterjan ve saçakların bembeyaz çıkmasını sağlayacak özel karışım solüsyon ile uzun süre yıkanacaktır. Ardından gelen durulama işlemi ile birlikte halılar kurutma bölümün alınmaktadır. Ancak halı yıkamada buradaki asıl farkı gösteren ütüsüdür. Titiz bir çalışma ile ayrıntılı olarak saçaklarına varıncaya dek ütülenen halılar ilk günkü duru ve tertemiz görümüne kavuşur. Nihayetinde paketleme ve etiketleme sonrasında halı ve kilimler gururla teslimata hazırdır. Hava şartları, uygun yer, zaman gibi zorlukları ev ortamında aşmak halı yıkama için bunca malzeme ve emek gerçekten çok külfetli olacaktır. Sarıyer halı temizleme fabrikası halının ihtiyacına göre gereken uygulamaları sırası ile anti bakteriyel malzemeler kullanarak gerçekleştirmektedir. Aktez Halı Yıkama güvencesi ile Sarıyer’de servis bölgelerimiz aşağıda yer almaktadır.

Sarıyer Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz

 

İstanbul halı yıkama firmaları içinde en iyisi olan Sarıyer halı yıkama şimdi de Instagramda.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62