0 212 475 45 62
Anasayfa / El Dokuma Halı Yıkama

El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halı yıkama taleplerinizde Bakırköy ve İstanbul’da hizmet veren Aktez Halı Yıkama Fabrikası, dokuma halısı yıkama fiyatları ile rakipsiz bir temizlik sağlıyor. İstanbul Bakırköy’deki fabrikamızda Avrupa yakasında tüm ilçe ve mahallelerde hizmet veren el dokuma halı yıkama servisimiz, evinizdeki ya da iş yerinizdeki el dokuma halılarınızı, yalnızca profesyonel halı ve kilim yıkama için üretilen son sistem makinelerde temizleyerek ilk günkü haline getiriyor.

El Dokuma Halı Yıkama El Dokuma Halı Yıkama

Profesyonel ortamlarda ve kuralına uygun yıkanmayan el dokuma halıları, üzerinde biriktirdiği mikroplardan arınmaz. Bununla birlikte evinizdeki veya iş yerinizdeki halılarınız kullanıldıkları süre boyunca sürekli toz ve kir biriktir. Bu nedenle de yüzeysel temizlikle yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, halılarda yuvalayıp, hızlı bir şekilde ürerler. Başka bir deyişle halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek; doğru temizleme maddesi ile yıkanmadığı sürece, derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Buna bağlı olarak çeşitli hastalıklara, alerjilere neden olur. Her halının yıkama şekli, kullanılan temizleme malzemeleri ve kurutuluş şekli aynı değildir. Bunlara dikkat edilmezse el dokuma halısının kullanım ömrü kısalır.

El Dokuma Halı Yıkama ve Leke Çıkarma

Halınızda oluşabilecek çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddelerle müdahale edere; tamamen hijyenik olarak temizliyoruz. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel bir yöntem olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma meydana gelmez. Ayrıca el dokuma halısı yıkama ücretsiz servisimizle halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınarak; ortalama iki gün içerisinde aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir.

Evde El Dokuma Halısı Yıkanır Mı?

Bo soruya cevabımız tabii ki de hayır! Çünkü evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler halılarınızda biriken kirleri tam anlamıyla temizleyemez. Bu nedenle halınızda sadece yüzeysel olarak bir temizlik elde edersiniz. Bakırköy başta olmak üzere, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilköy, Florya ve İstanbul’da tüm ilçelere el dokuma halısı yıkama hizmeti veriyoruz. Bununla birlikte el dokuma halısı yıkama talebiniz çağrı merkezimize ulaşmasıyla birlikte ortalama 2 saat içinde adresinize ulaşıyoruz

En Uygun El Dokuma Halı Yıkama Fiyatları

El dokuma halılarında, diğer halılara ve kilim modellerine nazaran farklı işçilik gerekmektedir. Bununla birlikte özel malzeme ile temizlenen dokuma halı yıkama işleminde de uygun fiyat sağlıyoruz. Ayrıca yıkama talebiniz sonrasında adresinizde size fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca firmamızda fiyat konusunda sürprizlere asla yer verilmemektedir.

El Dokuma Halısı Nedir?

El dokuma halısı, hav iplikleri, çözgü ipliklerinin üzerine elle düğümlenmiş halı modelleri arasında yer almaktadır. Yan yana düzgün şekilde bir çerçeveye dizilmiş çözgü ipliklerinin her çiftine yün, ipek veya rayon ipliklerle düğüm atılarak ilmek sıraları teşkil edilmesi ve en az bir sıra atkı atılıp ilmek sırasının sıkıştırılması ile imal edilmektedir. Aynı zamanda el dokuma halılarının kalitesi ise, hav ipliklerinin cinsi, atılan düğümün şekli ve atılan düğümün sıklığına bağlıdır.

İstanbul Dokuma Halı Yıkama Bölgelerimiz:

 

Aktez Bakırköy Halı Yıkama Fabrikası el dokuma halı yıkama size çok yakın. Telefon: 0534 898 3232 – 0212 475 4562

Biz Instagram‘dayız.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62