0 212 475 45 62
Anasayfa / Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetleriyle Bakırköy ve diğer ilçelerde size en iyi hizmeti sağlayan Aktez Halı Yıkama ile halınız daha geç kirlenecek. Uzman çalışanlarımız ve son sistem yıkama tesisimizle halınızda benzersiz bir temizlik sağlıyoruz. Halı temizleme işlemi, özel bilgi ve beceri gerektirir. Halı temizliği ihtiyaçlarınızda bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Bakırköy ve İstanbul’da birçok ilçede hizmet veren firmamız, uzman kadrosu ile size en iyi temizlik hizmetini garanti etmektedir.

Halı Yıkama Halı Yıkama

Hafta sonu ya da hafta içi tüm gün boyunca servis hizmeti veren firmamız, size bir telefon kadar yakın mesafededir. Bu nedenle gün içerisinde bizi aramanızın ardından belirlenen randevu ile evinize gelip, servis aracımızla halılarınızı kapınızdan alıyoruz. Net fiyat bilgisini sizinle paylaşıp halınızın karışmaması için bir etiket yapıştırıyoruz. Ardından vakit kaybetmeden halınızı Bakırköy’de yer alan yıkama tesisimize getiriyoruz.

Halılarınız ne kadar kirli olursa olsun, bizim için bir sorun teşkil etmemektedir. Çünkü, halılarınızı dezenfekte etmek ve derinlemesine temizlemek için profesyonel makineler ve temizlik ürünleri kullanıyoruz. Aynı zamanda her leke tipine özel profesyonel leke çıkarıcı ürünler uyguluyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda inatçı lekeler için özel solüsyonlarla işlem yapıyoruz. Bununla birlikte halılarınızı profesyonel şekilde temizledikten sonra, özel kurutma odasında yaklaşık 10 saatte kurutuyoruz. Kuruma işleminin ardından kalite kontrolden geçen halınızı paketledikten sonra, teslimat için sizinle iletişime geçiyoruz. Sizin müsait olduğunuz saatte halınızı ücretsiz servis aracımızla teslim ediyoruz.

Yıkadığımız her halıda, müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinimlerine özen gösteriyoruz. Aynı zamanda temizlik hizmetlerimiz hem bireylere hem de işletmelere yöneliktir. Bu nedenle kurumsal halı temizliği ile ilgili taleplerinizde dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

%100 Memnuniyet Garantili Halı Yıkama

Halı temizliği dışında koltuk ve stor perde temizleme hizmetlerini bütçenize en uygun fiyatları ve üstelik ücretsiz servis hizmeti ile sağlıyoruz. Aktez Halı Yıkama güvencesi ve %100 memnuniyet garantisiyle yıkamasını yaptığımız halılar şu şekildedir;

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ustalarımız halılarınızı doğal ürünler kullanarak temizler. Her halının, imalatına özel yıkama programı gerektiren özellikleri vardır. Ustalarımız her bir halının genel durumu ile birlikte boyalarını, düğümlerini, yüzeyi ve püsküllerini dikkatlice analiz ederek zarar görmemesi için titizlikle yıkar.

Yün halı yıkama

Yün halıların temizliğinde ustalarımızın başvurduğu özel teknikler vardır. İpek halıların temizliği ile ilgili sağladığımız hizmetimiz yün halıların doğallığı ve temizliği için son derece uygundur. Ayrıca bu temizleme tekniklerimiz, yünün liflerine zarar vermeden en iyi sonuçları almamızı sağlar.

İpek halı yıkama

Zeminimizi kaplayan gerçek küçük mücevherlerdir ipek halılar. Bu nedenle ipek halıların yıkama işlemi ustalık ister. Bu nedenle halı yıkama fabrikamızdaki ustalarımız, ipek halıların ilk günkü yumuşaklık seviyesini korumak için halınızı arıtılmış su kullanarak yıkar. Böylece halınızda sertleşme meydana gelmez. Halı yıkama talepleriniz için bize; 0 534 898 3232 veya 0 212 475 45 62 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel halı yıkama kampanyalarımız için bizi Twitter‘da da takip edebilirsiniz.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62