0 212 475 45 62
Anasayfa / Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama ve temizleme hizmeti ile Bakırköy ve İstanbul’da size birinci sınıf hizmet sağlıyoruz. Üstelik perde temizliği için perdelerinizi ücretsiz söküp, ücretsiz olarak yerine monte ediyoruz. Ayrıca perdelerinizin yıkamasını da en uygun fiyatları ile sağlıyoruz. Aynı zamanda sağladığımız stor perde yıkama işleminde, Aktez Halı Yıkama güvencesi ile %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

Stor ve zebra perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır. Fabrikamızdaki ustalarımız piyasadaki tüm perdelerin yıkama işlemi konusunda profesyonel kişilerdir. Bununla birlikte müşterilerimizin kötü sürprizlerle karşılaşmasına asla müsaade etmiyoruz.

Zebra ve Stor Perde Yıkama Hakkında

Periyodik olmak üzere yılda en az 2 kez hem sağlığınız hem de evinizin görünümü açısından perdelerinizi yıkatmanız gerekmektedir. Bunu yaparken dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise, perdelerinizin yıpranmamasıdır. Her perdenin yıkanış yöntemi farklıdır. Perdenin türüne göre farklı ilaçlarla temizlenmektedir. Bu yöntemleri bilmeyen firmalarda perdelerinizi yıkatmanız durumunda perdeniz yıpranacaktır. Firmamız bu sorunu yıkadığı perdeyi beğenmediğiniz takdirde ücret almayarak ve tekrar yıkama garantisi vererek ortadan kaldırmaktadır.

Aynı zamanda stor ve zebra perdelerinizin montajını da firmamız ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Bakırköy ve İstanbul’da birçok ilçeye ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Perdeleriniz sizin istediğiniz zamana uygun saate adresinizden alınmaktadır. Bununla birlikte başarılı bir yıkamanın ardından servis aracımızla perdeleriniz adresinize teslim ediyoruz. Ayrıca teslimat esnasında perdenizin montajını ücretsiz olarak yapıyoruz.

İstanbul’da Kusursuz Perde Temizliği

İstanbul’da birçok ilçede hizmet veren stor perde yıkama firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti için azami özen gösteriyoruz. Aynı zamanda öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyeti sayesinde aldığımız tüm önerileri dikkate alıyoruz. Firmamızdan aldığınız hizmetleri bizimle paylaşmanız, size kusursuz bir temizlik hizmeti vermemizi sağlayacaktır.

Ayrıca bizi tercih eden binlerce ev hanımına profesyonel hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Perdeleriniz ne türden olursa olsun yıpranmadan ilk günkü temizliğine kavuşturmak öncelikli vizyonumuzdur. Stor perde yıkama konusunda detaylı bilgi için bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Püf noktaları ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62