0 212 475 45 62
Anasayfa / Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama

Yorgan yıkama ve battaniye yıkama fiyatları ile bütçenizi düşünen firmamız size bir telefon kadar yakın mesafededir. Aktez Halı Yıkama güvencesi ile hizmet sağlayan firmamız, sıcacık ve derin bir uyku uyumanız için kusursuz yorgan yıkama hizmeti sağlıyor. Antibakteriyel yorgan ve battaniye temizliği ile yorganlarınızın daha geç kirlenmesini sağlıyoruz.

Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama Yorgan Yıkama ve Battaniye Yıkama

Temiz ve mis kokulu bir yatakta uyumak her zaman çok keyiflidir . Aynı zamanda bakterilerin çoğalmasını da engeller. Bu nedenle temiz çarşafların yanı sıra temiz bir yorganın da olması önemlidir. Özellikle de kış günlerinde daha çok kullanılan yorgan ve battaniyelerin birçok çeşidi vardır. Kalitesi kadar kumaşı, kalınlığı, deseni ve çeşitli renklerdedir. Ayrıca günümüzde kış aylarında olduğu kadar mevsimlik ince yorgan ve battaniyeler de bulunup kullanılmaktadır. Yorgan ve battaniye deyince akla direk olarak kışın örtülerek ısıtma görevi sağlayan ürün gelir.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Hangi Sıklıkla Yıkanmalı?

Bu ürünler hangi sıklıkta kullanılıyorsa o sıklıkta temizlemek gerekir. Özellikle de üzerine bir şey dökülerek lekelenen yorgan ve battaniye vakit kaybetmeden yıkanmalıdır. Aynı zamanda yorgan ve battaniyelerde oluşan lekelere profesyonel çözümler de sunuyoruz. Yorgan ve battaniyelerde yer alan her lekeyi %90 oranında çıkaracak ürünlerle, profesyonel müdahalede bulunuyoruz. Ancak eski olduğundan dolayı çıkmayan lekeler de bulunmaktadır. Ayrıca herhangi bir lekesi olmasa da kışlık yorgan ve battaniyeler mevsiminde en az 2-3 defa, mevsimlik olan yorgan ve battaniyeler ise mevsim geçişlerinden önce yıkanarak kaldırılmalıdır.

Yorgan ve Battaniye Nasıl Yıkanır?

Yorgan ve battaniyeler 2 çeşitte yıkanabilmektedir. Biri elde yıkama diğeri makinede yıkamadır. Yorgan ve battaniyenin türü kadar, yıkanma talimatları da dikkate alınarak işlem yapılmalıdır. Kış mevsimine girmeden önce özellikle kalın yünlü yorgan ve battaniyelerin yıkanarak hazırlanması gerekir. Çünkü kış mevsiminde her tür çamaşırın kuruması veya kurutulması güç bir durumdur. Yünlü ve kalın olan yorgan ve battaniyeler daha zor kuruyacağı için kışa girmeden önce yıkayarak hazır tutmak gerekir. Bunun için bizi arayabilir, yaz ve kış kusursuz bir yorgan yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Bakırköy Aktez Halı Yıkama şimdi de Twitter‘da.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62