0 212 475 45 62
Anasayfa / Zebra Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Zebra perde yıkama hizmeti ile muhteşem zebra perdelerinizin en iyi şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca daha iyi görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda perdelerinizin ömrünü de uzatabilirsiniz. Evinize yeni bir zebra perde aldıysanız, kirlenmesini dert etmenize gerek yok. Bakırköy Aktez Halı Yıkama servisi olarak perdelerinizi yıkamak için söküyoruz, yıkama sonrası yerine takıyoruz. Üstelik sökme ve takma işlemi için ek bir ücret talep etmiyoruz. Ayrıca zebra yıkama işleminde kesinlikle atık su atık kullanmıyoruz.

Zebra Perde Yıkama Zebra Perde Yıkama

İstanbul Bakırköy Zebra Perde Yıkama

Zebra perde temizliği ile ilgili bize ulaşmanızın ardından, personellerimiz adresinizden perdelerinizi ücretsiz olarak söker. Ardından, perdeye ad ve soyadınızın yer aldığı bir etiket yapıştırır. Zebra perdeleriniz 1 gece kolada bekletildikten sonra kolalanmış perdeleriniz Aktez Halı Yıkama tarafından kapalı alanda bol su ve şampuan ile yıkanır. Üstelik perde yıkama işleminde perdenizin mekanizmasına da bakım yapmaktayız. Bununla birlikte perdelerinizde leke varsa, profesyonel işlemlerle lekeleri büyük oranda çıkartıyoruz.

Hızlı Teslimatla Profesyonel Temizlik

Kuruma işlemi sonrasında paketleme işlemi yapılır. Bilginiz dahilinde Zebra Perdeleriniz 8 saat içinde adresinizden alındığı yere getirilip montaj edilir. Bakırköy ve İstanbul Avrupa yakası teslimat süremiz en fazla 3 gündür. Zebra perdelerde çift kat olması ve montajındaki zorluklar dolayısıyla temizliği zor perdelerdir. Bu nedenle müşterilerimizin perde yıkama konusunda uzman ve profesyonel bir hizmet alması gerekmektedir.

Siz de ev veya iş yerinizde zebra perde kullanıyorsanız, bize danışmadan perde temizliği yaptırmayın. Sunduğumuz zebra perde yıkama fiyatları avantajı ve kaliteli hizmetle perdeleriniz garantili bir şekilde yıkanmaktadır.

Sektörde uzun senelerdir size perde yıkama konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Üstelik firmamız şimdi yepyeni bir kampanya ve %100 temizlik garantisiyle zebra perdelerinizi yıkamaktadır. Perde yıkama hizmeti almak istiyorsanız bir telefonunuz yeterli olacaktır.

Zebra Perdeleriniz İlk Günkü Gibi Olacak

Beğenerek aldığınız zebra perdeler, ev ve iş yeri dekorasyon için en güzel perdelerden biridir. Bu perdeler, diğer kumaş perdeler gibi, periyodik temizlik ve yıkamaya ihtiyaç duyar. Elbette çoğu insan Zebra stor yıkamayı zorlayıcı buluyor. Ancak bu perdelerin temizlenmesinin kolay olduğunu bilmelisiniz. Bu perdelerin kirlendiği zaman ilk günkü gibi temiz olması için bize ulaşmanız yeterlidir. İstanbul zebra perde yıkama telefon: 0 534 898 32 32

Bizi Facebook‘ta da takip edin.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62