0 212 475 45 62
Anasayfa / Florya Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama

Florya halı yıkama, halı temizliği ihtiyacınızda size en iyi hizmeti sağlamayı garanti ediyor. Halı yıkamada en iyi ekipmanları, en iyi ürünleri kullanarak ortaya inanılmaz sonuçlar çıkarıyoruz. Aynı zamanda antibakteriyel temizlikle halınızın daha geç kirlenmesini sağlıyoruz. Bu nedenle daha temiz, daha sağlıklı bir halı yıkama, bir telefon uzağınızda. Ayrıca Bakırköy halı yıkama firmaları arasında en çok tavsiye edilen Aktez Halı Yıkama güvencesiyle haftanın yedi günü hızlı servisimiz vardır.

Florya Halı Yıkama Florya Halı Yıkama

Florya Halı Yıkama İle Profesyonel Halı Temizliği

İnsanlar hayatlarının büyük bir çoğunluğunu evlerinde geçirmektedirler. Evlerinde geçirdikleri vakit ve temel ihtiyaçların genel olarak evde giderilmesi sebebi ile evlerin hijyenik, temiz ve düzenli olması ev halkının önceliklerinin başında gelmektedir. Evlerde bu kadar çok vakit geçirirken evlerde kullanılan eşyalar ister istemez zamanla kirlenmektedir. Kirlenen bu eşyaların sağlık ve görünüm açısından temizlenmesi gerekmektedir.

Camlar nasıl kirleniyor ve siliniyorsa, lavabolar her gün bulaşıklarla doluyor ve yıkanıyorsa halılar da zamanla kirlenmekte ve yıkanması gerekmektedir. Ancak evde halı yıkama işlemi gerek yeterli alanın olmaması gerek de tam anlamında temizlenememesi açısından imkansız hale gelmektedir. Bu nedenle Florya halı yıkama olarak firmamız sizi bu dertten kurtarmakta ve halılarınızı kendi halılarıymış gibi titizlikle yıkamaktadır.

Kirli Halılar En İyi Şekilde Yıkanıyor

Halılar evlerde zemini kapatan eşyalar olmaktadır. Halılar güzellikleriyle evin dekor ve tasarımını güzelleştirmektedir. Tasarımları güzelleştiren halılar aynı zamanda parkeleri örtmesi ile birlikte evin ısısını da düzenlemektedir. Ev içerisinde en çok kirlenen yerler parkelerin olduğu zeminlerdir.

Zeminlerde de halılar bulunmaktadır. Bu sebeple halılar sıklıkla kirlenmekte ve temizlenmesi gerekmektedir. Halılar temizlenmediği takdirde içinde bulundurdukları bakteri ve mikroplar dolayısıyla hane halkı için tehlike yaratabilmektedirler. Bu yüzden halıların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi ve yıkanması gerekmektedir. Florya halı yıkama hizmeti ile firmamız kirli halılarınızı yıkamakta ve temiz bir şekilde sizlere teslim etmektedir.

Halı Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Firmamızla iletişime geçip Florya halı yıkatma hizmetimizden faydalanmak istediğinizi belirttiğiniz takdirde halılarınız verdiğiniz adresten çalışanlarımız tarafından alınmaktadır. Adresinizden yıkanmak üzere alınan halılar yıkanmak üzere firmamıza getirilmektedir. Firmamıza gelen halılar hemen yıkanmamakta öncesinde işlemler uygulanmaktadır. Bu işlem toz alma işlemi olmaktadır.

Halılar yıkanmadan önce tozları alınmaktadır. Tozlarından arınan halılar yıkamaya geldiğinde otomatik makinelerde, ustalarımız tarafından titizlikle yıkanmaktadır. Yıkanan halılar su ve nem toplamaktadır. Su ve nem toplayan halılar dürülerek makine yardımı ile ıslaklığı ve nemi azaltılmaktadır. Nemi azalan halılar kuruması için uygun bir yere serilmektedir. Halılar kuruduktan sonra servis araçlarımızla adresinize teslim edilmektedir.

Florya Halı Yıkama Fiyatları

Florya halı yıkama, müşterilerini düşünmekte ve halı yıkama hizmetini bütçe dostu fiyatlarla sağlamaktadır. Halı yıkama fiyatları birçok sebepten dolayı değişiklik gösterebilmektedir. Kaç adet halı yıkanacağı ve halıların metre karesi halı yıkama fiyatlarını değiştirebilmektedir.

Örneğin beş adet 20 metre kare halı ile iki adet 10 metre kare halının yıkanma ücreti aynı olmamaktadır. Bu sebeple halılarınızı yıkatmadan önce firmamızı arayarak halılarınızın adetini, boyutunu ve cinsini söyleyerek fiyat almanız mümkün olabilmektedir. Fiyatlar değişebilmektedir ancak ne şekilde olursa olsun firmamız müşterilerine uygun fiyat garantisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamızı Tanıyın

Aktez Florya halı yıkama yıllardır farklı bölgelerde ve semtlerde müşterilerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Ayrıca ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen firmamız, koltuk ve stor perde de yıkamaktadır.

Florya halı yıkama hizmeti firmamızın sunduğu diğer hizmetler gibi kaliteli ve titiz bir şekilde yapılmaktadır. Yaptığı kaliteli işlerle Florya’da adını duyuran firmamız, sektörde lider firmalardan biri olmaktadır.

Florya’da %100 müşteri memnuniyeti ile hizmetlerini sürdüren firmamız müşterilerinin güvenini kazanmaya devam etmektedir. Siz de firmamıza ulaşın, halınızda derinlemesine temizlikle hemen tanışın. Ayrıca belirli zamanlarda yaptığımız kampanyalar için bizi Instagram‘da da takip edin.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62