0 212 475 45 62
Anasayfa / Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu halı yıkama servisiyle halınızda benzersiz temizlik için firmamız haftanın yedi günü hizmetinizdedir. Bununla birlikte Aktez Halı Yıkama’nın 20 yıllık tecrübesi ile İstanbul Zeytinburnu Halı Yıkama olarak ilk tercihiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Üstelik size yaz ve kış aynı sürede halı teslimi yapıyoruz.

Zeytinburnu Halı Yıkama

Zeytinburnu Halı Yıkama Aşamaları

Ücretsiz servisimizle teslim aldığımız halınız yıkama fabrikamıza geldiğinde öncelikle ayrıştırıyoruz. Ardından, halınızı ileri teknoloji ile donatılan cihazlar ve ekipmanlarla, uzman personellerimizin gözetiminde yıkıyoruz. Siz de Zeytinburnu’nda 20 yıllık tecrübesi ile hizmet saylayan Aktez Halı Yıkama ile tanışmak istiyorsanız bize 0534 898 3232 – 0212 475 4562 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Halı yıkama fabrikamızda istihdam ettiğimiz alanında son derece deneyimli teknisyenlerimiz tarafından özenle temizlenen halılar, tamamen doğal ortamda kurutulur. Zeytinburnu ilçesinde ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınız vakit kaybedilmeden en kısa sürede büyük bir titizlikle yıkanır ve aynı şekilde ücretsiz servis araçlarımızla adresinize teslim edilir.

Yıkaması yapılmak üzere Zeytinburnu Halı Yıkama fabrikamıza teslim almış olduğumuz halılarınızın cinsi, fiyatı ve modeli ne olursa olsun, tüm halılarınız yangına ve çalınmaya karşı firmamız tarafından sigorta altına alınır. Antik halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılarınız da aynı şekilde uzman ekspertizlerimiz tarafından kapınızda sigortalanmaktadır. Antik, el dokuma ve makine halılarınız fabrikamızın yetkilileri tarafından makbuz karşılığında sizden teslim alıyoruz. Bununla birlikte size verdiğimiz süre içerisinde yıkama işlemi için fabrikamıza ulaştırıyoruz.

Profesyonel Leke Çözümleri

Halı yıkamada halının cinsini, kullanacağı temizlik ürünlerini ve leke çıkarma işlemlerinde firmanın tecrübesi önemlidir. Bu nedenle yeterli bilgiye sahip olmayan firmalara halılarınızı teslim etmeyin. Çünkü, herhangi yanlış bir işlem, halılarınız boyasının açılmasına neden olur. Ayrıca düğümlerinin birbirlerine karışarak bozulmalarına da neden olur. Bu nedenle işimizi asla şansa bırakmıyoruz. Aynı zamanda deneyimli ustalarımızla halınızda her defasında harika sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Bu nedenle Aktez Halı Yıkama fabrikasını test etmenizi tavsiye ediyoruz. Üstelik aldığınız hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Bu nedenle siz de ayrıcalıklı bir halı yıkama için firmamızı arayabilirsiniz. Ayrıca koltuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama ihtiyaçlarınızda bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımız: 0534 898 3232 – 0212 475 4562

Zeytinburnu Halı Yıkama Servis Bölgelerimiz:

 

Bizi Instagram‘da da takip edin.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Detaylar

Antik Halı Yıkama

Antik Halı Yıkamada Garantili ve Rakipsiz Fiyatlar

DETAYLAR

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama İçin Bize Ulaşın!

Detaylar
0 212 475 45 62